22555213_10214214831915900_4696345200738749710_n

Czwartkowa preMilonga El FUEGO TANGO MARATON – DJ Justyna Jęrzejewska-Bernaś – 2gi listopada 2017r.

[English version below]
Jeszcze nie przebrzmiały emocje po sobotniej milondze z muzyką na żywo Bandonegro Tango Orquestra a przed nami kolejne niezwykłe wydarzenie! Tangowy Maraton El Fuego!
A jak El Fuego to w listopadzie w Złotej Milodze pre-maratonowa milonga i tango do rana.
Już 2 listopada w czwartek serdecznie zapraszamy na wyjątkową milongę rozpoczynającą najgorętszy warszawski maraton tej jesieni. Swoją muzykę zagra na bardzo lubiana przez wielu i przeze mnie DJ Justyna Jędrzejewska-Bernaś.
Czwartkowa premaratonowa milonga tak jak chcieliście potrwa znacznie dłużej niż zazwyczaj w czwartki i skończy się dobrze po północy (zapowiadamy 1-szą rano, ale jeżeli energia będzie dużo, to kto wie…).
Zapraszamy gorąco i w dobrych nastrojach . Jeżeli chcecie być pewni, że będziecie mieć swój stolik na ten wieczór, to zapraszamy do wcześnejszej rezerwacji miejsc u Mammy Ani lub do wykupienia biletu.
Jak dobrze wiecie, wolnych miejsc na maratonie już od dawna nie ma, więc czwartkowa milonga zapowiada się bardzo tłumnie i hucznie. Zapraszamy na parkiet

Do zobaczenia

Andrzej, Justyna i Jakub

Czwartkowa Pre-maratonowa Milonga
EL FUEGO TANGO MARATON
Dj Justyna Jędrzejewska-Bernaś
21:00 – 01:00
wstęp: 25zł (nie honorujemy karnetów).
________________________
El Fuego Tango Marathon in Warsaw is just around the corner. We’re starting on Thursday 2 November, giving Warsaw away into sweet tango slavery. It will be a good thing to start celebrating it with good energy and verve. Which is why EVERYONE (not only the participants of El Fuego) is invited to the pre-marathon BEFORE PARTY to Szkoła Tanga Złota Milonga Club.
This night’s music will be served by Lady J – Tango DJ
Entrance : 25 PLN ( This milonga is not included in marathon pass )
How to get there? –> https://goo.gl/maps/3Kn3eGf5vB32
All EL Fuego locations :http://elfuegomarathon.eu/en/location/

30 października 2017