Karnet OPEN na wszystkie kursy w Złotej Milondze za 270zł miesięcznie

Witajcie w Złotej Milondze szkole tanga argentyńskiego. W tym sezonie rozpoczynamy 20 sezon tanga.
Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla naszych studentów i kursantów jubileuszowy karnet na zajęcia tanga umożliwiający w tym sezonie intensywną naukę tanga po bardzo atrakcyjnych cenach.
.
MIESIĘCZNY KARNET „OPEN” – za 270zł miesięcznie.
Jest to karnet miesięczny. Posiadacz miesięcznego karnetu „OPEN” może bezpłatnie brać udział we wszystkich regularnych lekcjach tanga w Złotej Milondze.
We wrześniu 2022r. rozpoczynamy nowy sezon nauki. Z czasem ilość kursów wzrośnie. Ale już dziś we wrześniu proponujemy następujące 10 regularnych cotygodniowych kursów:
.
Początkujące i open level (poziom: do roku nauki):
Poniedziałki 18:00
Poniedziałki 20:30
Soboty 19:00
Niedziele 19:15
.
Średniozaawansowane (poziom: między rok a dwa lata nauki)
Poniedziałki 19:15
Wtorki 19:15
Czwartki 19:45
.
Zaawansowane (poziom: powyżej dwóch lat nauki)
Wtorki 18:00
Czwartki 18:30
Niedziele 18:00

Miesięczny karnet „OPEN” to karnet na 12 miesięcy. Przy jego zakupie (płatności 270zł za pierwszy miesiąc nauki) jego posiadacz deklaruje się do opłacania go (270zł miesięcznie) przez okres 12 miesięcy. Jest to bardzo korzystna ekonomicznie opcja płatności za zajęcia a zarazem bardzo elastyczna opcja brania w nich udziału dla wszystkich tych, którzy uczęszczają lub chcą uczęszczać na kursy tanga więcej niż raz w tygodniu. Taki intensywny rok nauki jaki niniejszym proponujemy (ale to Ty decydujesz o jego intensywności) pozwala w krótszym czasie nauczyć się tanga lub wyżej podnieść poziom swoich tanecznych umiejętności.
Zapraszamy serdecznie i gorąco rekomendujemy karnet „OPEN”.
Do zobaczenia w ZŁOTEJ MILONDZE

7 września 2022