Karnet Roczny na zajęcia regularne w Złotej Milondze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą karnetów w Złotej Milondze. Oprócz karnetów miesięcznych i kwartalnych proponujemy Państwu bardzo atrakcyjny tani KARNET ROCZNY
Karnet roczny kosztuje 2400 zł i uprawnia do uczęszczania na wszystkie regularne lekcje w Złotej Milondze przez okres 12 miesięcy od dnia zakupu.  Posiadając Karnet Roczny i chodząc na zajęcia np. 3 -4 razy w tygodniu cena jednostkowa  pojedynczej lekcji wynosi kilka złotych.

Propozycja ta skierowana jest do osób, które chcą poświęcić więcej czasu na naukę tego wspaniałego tańca i nie chcą niepotrzebnie przepłacać. Oraz do osób, które mają więcej czasu i chcą uczestniczyć w dużej ilości zajęć w ciągu tygodnia. W naszej szkole Złotej Milondze jest możliwość uczęszczania na 6-10 zajęć tygodniowo!

Nasza propozycja skierowana jest też do osób mniej zasobnych finansowo.

W ramach Karnetu Rocznego otrzymują Państwo jednorazowo 12 bezpłatnych wejściówek na milongi organizowane w naszej sali. (Normalna cena za wstęp na milongę to 15-18zł)

Mają też Państwo bezpłatny wstęp na wszystkie Practiki organizowane w Złotej Milondze. (Normalna cena za wstęp na practikę to 10 zł).

Karnet Roczny powala nie tylko zwiększyć efektywność nauki ale także bardzo obniżyć koszty nauki.

Po upływie 12 miesięcy od daty zakupu Karnet Roczny traci ważność. Karnet nie obejmuje zajęć warsztatowych i seminaryjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt z nam: milonga@milonga.pl, 505 817 644, 22 831 69 80.

Zapraszamy serdecznie

Złota Milonga

1 sierpnia 2018