NOWE KURSY TANGA

NOWE KURSY dla początkujących:
W poniedziałki o 18:30 start 3 lutego 2020

W środy o 18:30 start 12 lutego 2020
W poniedziałki o 21:00

Można zapisywać się w parach lub solo. Prosimy koniecznie o wcześniejsze wpłaty potwierdzające rezerwację miejsca w grupie. Karnet 165zł/osoba (obejmuje 4 lekcje + 1 dodatkową lekcję w sobotę i wejście na milongę).  Kurs jest kursem 6-miesięcznym. Po jego zakończeniu zapraszamy do kontynuacji.
Zajęcia prowadzone są  przez 2 nauczycieli. Na zajęcia prosimy przychodzić wcześniej i zabierać ze sobą buty na zmianę. Na każdej lekcji dokonujemy zmian w parach, choć nie są one obowiązkowe. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjacielska i życzliwa. W trakcie zajęć nauczyciele pomagają każdej parze.  Kurs trwa 6 miesięcy. Udzielamy także lekcji indywidualnych: milonga@milonga.plMożna zapisywać się w parach lub solo. Prosimy koniecznie o wcześniejsze wpłaty potwierdzające rezerwację miejsca w grupie. Karnet 165zł/osoba (obejmuje 4 lekcje + 1 dodatkowa lekcja w sobotę i wejście na milongę).  Kurs jest kursem 6-miesięcznym. Po jego zakończeniu zapraszamy na część II, a także na nasz integracyjne obozy tangowy.
Zajęcia prowadzone są  przez 2 doświadczonych nauczycieli.
Płatność za KARNET – za jeden miesiąc – 165zł za osobę obejmuje:
– 4 lekcje  kursu,
– 1 wstęp na jedną sobotnią milongę dla początkujących
– 1 dodatkową lekcję kroku podstawowego przed sobotnią milongą.
Prosimy na zajęcia przychodzić wcześniej i zabierać ze sobą buty na zmianę (na śliskiej podeszwie). Na każdej lekcji dokonujemy zmian w parach, choć nie są one obowiązkowe. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjacielska i życzliwa. W trakcie zajęć nauczyciele pomagają każdej parze.  Kurs trwa 6 miesięcy. Dla osób, które chcą więcej ćwiczyć,  proponujemy udział w praktikach tangowych (soboty 15:00, poniedziałki 21:00)
Udzielamy także lekcji indywidualnych: milonga@milonga.pl
Zapraszamy serdecznie

20 stycznia 2020