NOWE KURSY TANGA dla początkujących – ZAPISY

ZAPLANOWANE KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH – ZAPISY

W czwartek o godz 18:30 od 29 sierpnia 2019 – mało miejsc!
W poniedziałki o godz 18:30 od 2 września 2019 – mało miejsc!
W niedziele o godz 18:00 od 8 września 2019 – mało miejsc!
W środy o godz 21:00  od 25 września 2019

W soboty o godz 16:30 od 12 października 2019
W niedziele o godz 16:30 od 13 października 2019
W soboty o godz 17:45 od 9 listopada 2019

czytaj dalej


Trwają zapisy na kursy jesienne.  Prosimy o wcześniejsze rezerwacje  emailem (limit osób w grupach). Info: milonga@milonga.pl

1. NOWY KURS TANGA (podstawy) –   niedziele G. 18:00 – zapisy  8 września. Można zapisywać się w parach lub solo. Prosimy koniecznie o wcześniejsze wpłaty potwierdzające rezerwację miejsca w grupie. Karnet 165zł/osoba (obejmuje 4 lekcje + 1 dodatkowa lekcja w sobotę i wejście na milongę) Na zajęcia zapraszamy raz lub dwa razy w tygodniu (szybszy tok nauki) . Kurs jest kursem 6-miesięcznym. Po jego zakończeniu zapraszamy na kontynuację – część II, a także na nasz integracyjne obozy tangowy.

2. NOWY KURS TANGA (podstawy) –   poniedziałki G. 18:30 – zapisy  2 września. Można zapisywać się w parach lub solo. Prosimy koniecznie o wcześniejsze wpłaty potwierdzające rezerwację miejsca w grupie. Karnet 165zł/osoba (obejmuje 4 lekcje + 1 dodatkowa lekcja w sobotę i wejście na milongę) Na zajęcia zapraszamy raz lub dwa razy w tygodniu (szybszy tok nauki) . Kurs jest kursem 6-miesięcznym. Po jego zakończeniu zapraszamy na kontynuację – część II, a także na nasz integracyjne obozy tangowy.

3. NOWY KURS TANGA (podstawy) –  czwartek G. 18:30 . Zapisy.
Można zapisywać się w parach lub solo. Prosimy koniecznie o wcześniejsze wpłaty potwierdzające rezerwację miejsca w grupie. Karnet 165zł/osoba (obejmuje 4 lekcje + 1 dodatkowa lekcja w sobotę i wejście na milongę) Na zajęcia zapraszamy raz lub dwa razy w tygodniu (szybszy tok nauki) . Kurs jest kursem 6-miesięcznym. Po jego zakończeniu zapraszamy na kontynuację – część II, a także na nasz integracyjne obozy tangowy.

GARŚĆ INFORMACJI NA TEMAT ZAJĘĆ TANGA W ZŁOTEJ MILONDZE:
Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu (trwają 1h15min), prowadzone są  przez dwójkę doświadczonych nauczycieli.
Płatność za KARNET – za jeden miesiąc – 165zł za osobę obejmuje:
– 4 lekcje  kursu,
– 1 wstęp na jedną sobotnią milongę dla początkujących
– 1 dodatkową lekcję kroku podstawowego przed sobotnią milongą.
Jeżeli w danym miesiącu wypadają tylko 3 lub 5 zajęć cena miesięcznego kursu automatycznie jest odpowiednio mniejsza lub większa.

Prosimy by na zajęcia przychodzić trochę wcześniej , by zdążyć się przebrać,, prosimy zabierać ze sobą buty na zmianę (najlepiej na śliskiej podeszwie). W szatni szkoły można zostawić wierzchnie ubranie i przebrać się.

Na zajęcia można zapisać się solo lub w parach. Na pierwsze zajęcia na ogół przychodzi więcej pań (choć zdarzają się też sytuacje odwrotne, gdy więcej jest panów – tak było np. w sierpniu).  W ciągu kolejnych 4-5 lekcji ilość partnerów i partnerek wyrównuje się (część osób dochodzi do grupy jeszcze po drugiej i trzeciej lekcji, część pań – tych najbardziej zniecierpliwionych i zdziwionych, że nie tańczą po pierwszych trzech lekcjach – rezygnuje, zwalniając tym samym partnera dla pozostałych w grupie pań).

Na każdej lekcji dokonujemy zmian w parach, choć nie są one obowiązkowe.  Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjacielska i życzliwa.  Nauczyciele podchodzą do uczestników zajęć i w trakcie lekcji pomagają indywidualnie każdej parze. Prosimy także o zadawanie pytań i ogólne zainteresowanie zajęciami.
Osoby, które regularnie chodzą na wszystkie zajęcia i przykładają się do nauki, po około 3 miesiącach powinny umieć tańczyć tango w podstawowych figurach. Osoby, które miały wcześniej jakieś doświadczenia taneczne, postępy robią oczywiście szybciej i tańczą też wcześniej.

Przez pierwsze trzy miesiące kursu na każdej lekcji powtarzamy za każdym razem cały materiał z poprzednich zajęć. Kurs podstawowy trwa 6 miesięcy.

Najpóźniej po czwartej lekcji prosimy wszystkich kursantów o branie udziału w sobotnich milongach dla początkujących,  które dedykowane są właśnie dla uczestników kursów.  Ten system nauki, będący wynikiem naszych blisko 20 letnich doświadczeń nauczycielskich , pozwala w najszybszy sposób nauczyć się tańczyć.

Dla osób, które chcą i lubią więcej ćwiczyć, organizujemy co tydzień dwie dodatkowe praktiki tangowe . Udział w nich jest  poza programem naszego kursu.
Udzielamy także lekcji indywidualnych dla par i solo.

Serdecznie zapraszamy do tańczenia i nogami i sercem .

Jakub Milonga
nauczyciel tanga
właściciel Złotej Milongi

3 września 2019