Nowe Kursy tanga dla początkujących w styczniu i lutym – zapisy w parach i solo

Witamy serdecznie w Złotej Milondze najstarszej szkole tanga argentyńskiego w Polsce.
I zapraszamy serdecznie na nasze kursy.  Dokładne informacje o wszystkich zajęciach prowadzonych w naszej szkole znajdziecie  Państwo w zakładce KURSY na głównej stronie u góry. Poniżej zapraszamy na zimowe kursy tanga . Można brać udział w zajęciach 2 x w tygodniu

1.NOWY KURS TANGA – NIEDZIELA G. 18:00 –  start 7 stycznia – Brak miejsc.
Nie przyjmujemy już zapisów.  Jeżeli komuś z Państwa z tej grupy  bardziej pasuje termin niedziela godzina 20:30 to można się przenieść.

2.NOWY KURS TANGA – CZWARTEK G. 18:30 –  start 18 stycznia – prosimy o zapisy i wpłaty. Są jeszcze wolne miejsca.

3.NOWY KURS TANGA – NIEDZIELA G. 20:30 –  start 21 stycznia –
prosimy o zapisy i wpłaty. Dużo wolnych miejsc.

4. NOWY KURS TANGA – NIEDZIELA G. 16:30 – start 4 luty  –
prosimy o zapisy i wpłaty. Dużo wolnych miejsc.

GARŚĆ INFORMACJI NA TEMAT ZAJĘĆ TANGA W ZŁOTEJ MILONDZE:
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (trwają 1h15min), prowadzone są  przez dwójkę doświadczonych nauczycieli.
Płatność za jeden miesiąc – 165zł za osobę obejmuje:
– 4 lekcje  kursu,
– wstęp na jedną sobotnią milongę dla początkujących
– lekcję kroku podstawowego przed sobotnią milongą.
Jeżeli w danym miesiącu wypadają tylko 3 lub 5 zajęć cena miesięcznego kursu automatycznie jest odpowiednio mniejsza lub większa.

Prosimy by na zajęcia przychodzić trochę wcześniej , by zdążyć się przebrać,, prosimy zabierać ze sobą buty na zmianę (najlepiej na śliskiej podeszwie). W szatni szkoły można zostawić wierzchnie ubranie i przebrać się.

Na zajęcia można zapisać się solo lub w parach. Na pierwsze zajęcia na ogół przychodzi więcej pań (choć zdarzają się też sytuacje odwrotne, gdy więcej jest panów – tak było np. w sierpniu).  W ciągu kolejnych 4-5 lekcji ilość partnerów i partnerek wyrównuje się (część osób dochodzi do grupy jeszcze po drugiej i trzeciej lekcji, część pań – tych najbardziej zniecierpliwionych i zdziwionych, że nie tańczą po pierwszych trzech lekcjach – rezygnuje, zwalniając tym samym partnera dla pozostałych w grupie pań).

Na każdej lekcji dokonujemy zmian w parach, choć nie są one obowiązkowe.  Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjacielska i życzliwa.  Nauczyciele podchodzą do uczestników zajęć i w trakcie lekcji pomagają indywidualnie każdej parze.
Osoby, które regularnie chodzą na wszystkie zajęcia i przykładają się do nauki, po około 3 miesiącach powinny umieć tańczyć tango w podstawowych figurach. Osoby, które miały wcześniej jakieś doświadczenia taneczne, postępy robią oczywiście szybciej i tańczą też wcześniej.

Przez pierwsze trzy miesiące kursu na każdej lekcji powtarzamy za każdym razem cały materiał z poprzednich zajęć. Kurs podstawowy trwa 6miesięcy.

Najpóźniej po czwartej lekcji prosimy wszystkich kursantów o branie udziału w sobotnich milongach dla początkujących,  które dedykowane są właśnie dla uczestników kursów.  Ten system nauki, będący wynikiem naszych blisko 20 letnich doświadczeń nauczycielskich , pozwala w najszybszy sposób nauczyć się tańczyć.

Dla osób, które chcą i lubią więcej ćwiczyć, organizujemy co tydzień dwie dodatkowe practiki tangowe . Udział w nich jest  poza programem naszego kursu.
Udzielamy także lekcji indywidualnych dla par i solo.

Serdecznie zapraszamy do tańczenia i nogami i sercem .

Jakub Milonga
nauczyciel tanga
właściciel Złotej Milongi

 

 

9 stycznia 2018