Saturday Grande Milonga! 14 września! Moira Castellano & Javier Rodriguez – tango show! Fernando „Chucky” Romero – Malambo Show! DJ Ralph Nasi.

**** a handful of details for our Foreign Guests can be found below
Sobotnia Grande Milonga – tangowe taneczne wydarzenie września!!! Już dawno Złota Milonga nie gościła w Warszawie tak wyjątkowych i znakomitych tancerzy jak w sobotę 14 września!
Nasz team: Beata Maia Gellert, Urszula Ula i Jakub Milonga:
„Zapraszamy serdecznie na sobotnią Grande Milongę!”

O 23:00 ze swoim niesamowitym ognistym show Malambo wystąpi przed nami świetny tancerz i choreograf argentyński Fernando „Chucky” Romero. Jego występ będzie wpleciony w warsztaty Malambo, które dzięki i we współpracy z naszą tangową koleżanką Urszulą Ulą z poniedziałkowej Partylongi przez weekend (sobota i niedziela) odbywają się w Złotej Milondze (osobny post i informacja o warsztatach)

O 24:00 jako główny punkt milongi zapraszamy do obejrzenia wieczornego pokazu tanga;
MOIRA CASTELLANO i JAVIER RODRIGUEZ – światowej klasy tancerze tanga argentyńskiego rodem z Buenos Aires, legendy i twórcy współczesnego tanga.

Występ Moiry i Javiera oraz ich całe warsztaty odbędą się w Złotej Milondze dzięki organizacji i zaproszeniu Beaty Mai Gellert.

Muzykę na tę wyjątkową milongę przygotuje i zagra DJ Ralph Nasi – świetny dobrze grający tangowy didżej i wyrobionej marce i sile muzycznego oddziaływania.

Z uwagi na wyjątkowość wieczoru sprzedaż biletów na ten wieczór może być limitowana.

Zapraszamy serdecznie
Jakub Milonga, Beata Maia Gellert, Urszula Ula

Sobotnia Grande Milonga – POKAZY!
Tango DJ – Ralph Nasi

19:00 – Lekcja (wstęp 15zł)
20:00 – Milonga dla początkujących (wstęp 15zł)
21:15 – Grande Miloga
23:00 – Pokaz Malambo – wystąpi: Fernando „Chucky’ Romero
24:00 – Pokaz Tango: wystąpią: Moira Castellano & Javier Rodriguez.

wstęp:
przedsprzedaż biletów: 30zł
sprzedaż biletów w dniu milongi: 35zł

dodatkowe informacje: www.milonga.pl
dodatkowe informacje o warsztatach Moiry i Javiera oraz zapisy u Beata Maia Gellert

The workshops and the main, Saturday milonga will take place in the same place – the famous round room of Warsaw – Złota Milonga. Here’s the link to the map:

Złota Milonga
https://goo.gl/maps/mHAC4ix1xaFDdALf8

We are automatically booking the milonga tickets only to people with workshop reservation.
If you are coming and are willing to join the milonga – please write to me – Beata Maia Gellert – and I will make sure your tickets will be waiting for you. If you fail to o so – you might not be able to get in. The milonga organiser will limit the number of participants due to safety regulations (however we will try to let as many people in as possible).

27 sierpnia 2019