WAKACJE Z TANGIEM 7-13 LIPCA HOTEL ORLE

Zapraszamy na tegoroczne wakacje z tangiem – 7 -13 lipca hotel Orle – obóz tangowy. To piękne miejsce położone wśród sobieszewskich wydm i lasów w bezpośredniej bliskości Parku Krajobrazowego.
Koszt  za jedną osobę za tygodniowy pobyt w naszym hotelu z wyżywieniem, 12  warsztatów, practiki i milongi: 3 raty x 600zł.
Czytaj dalej
Zapraszamy na tegoroczne wakacje z tangiem – 7 -13 lipca w hotelu Orle – obóz tangowy Złotej Milongi. To piękne miejsce położone wśród lasów sobieszewskich wydm w bezpośredniej bliskości Parku Krajobrazowego.
Na wakacje z tangiem zapraszamy wszystkich chętnych tańczących i nietańczących. Można zabrać rodziny i dzieci. Hotel zapewnia odpowiednią infrastrukturę. W trakcie zajęć tanecznych dzieci mogą przebywać z nami na sali. Istnieje możliwość wynajęcia opiekunki (ale we własnym zakresie).
Codziennie odbywać się będą zajęcia tangowe i practiki. W trakcie practik będziemy pracować indywidualnie z każdą chętną parą. Będą też oczywiście milongi – może uda się nam też odwiedzić w tym roku sopocką milongę Pick And Rolla. Bardzo będziemy chcieli.
Zapraszamy na nasze zajęcia – prowadzenie Magdalena Bochińska i Jakub Milonga.

Opis, czego będziemy się uczyć na warsztatch znajduje się na samym dole  informacji.
Warto wiedzieć, że można wziąć udział w więcej niż jednym z naszych warsztacie (wtedy proponujemy zniżkę na drugi warsztat).
Istnieje opcja wzięcia udziału w naszych warsztatach bez nocowania i stołowania się w hotelu Orle.

Prosimy o zapisy do jednej z niżej wymienionych grup:
Grupa A – początkująca 12 zajęć – prowadzenie Jakub Milonga i Magda Bochińska
Grupa B – zaawansowana 12 zajęć – prowadzenie Jakub Milonga i Magda Bochińska.
Grupa C – tango nuevo 10 zajęć – prowadzenie Jakub Milonga i Magda Bochińska.
Grupa D – formacja – układy choreograficzne 10 zajęć – prowadzenie Jakub Milonga i Magda Bochińska.

Razem z nami na obozie będą też druga para nauczycieli – Luiza i Marcelo Almiron. Osoby zainteresowane udziałem w ich zajęciach, prosimy o kontakt bezpośredni z nimi.
Grupa E – tango – prowadzenie Luiza i Marcelo Almiron.

Koszt całkowity obozu (warsztaty + hotel) to: 1790zł od 1 osoby.
Na cenę składa się:
tygodniowy pobyt w hotelu (w pokoju dwuosobowym) i wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja
12 zajęć, practiki,milongi, parking.
Prosimy o wpłatę całej kwoty na konto obozowe lub 3 równych zaliczek po 600zł (do 28 lutego, do 30 kwietnia, 10 czerwca).
Numer konta obozowego to: 83 1140 2004 0000 3702 3327 5863 mbank
Cena dla grup C i D jest niższa, bo jest mniej zajęć (10) i i jeden dzień pobytu w hotelu krócej (przyjazd 8 lipca): 1520zł

Istnieje opcja – można wykupić tylko same zajęcia (bez hotelu i wyżywienia), a mieszkać poza hotelem (to informacja ważna dla osób z Gdańska i okolic, które chciałyby wziąć udział w naszych warsztatach). Wtedy cena za warsztaty bez hotelu i wyżywienia wyniesie około 1/3 podanej kwoty.
Pełnej informacji udzielam osobiście lub pod mejlem: milonga@milonga.pl

Zapraszam serdecznie
Jakub Milonga
www.milonga.pl

OPIS ZAJĘĆ (prowadzenie Jakub i Magda):
A – grupa początkująca – podstawy tanga, chodzenie, objęcie, prowadzenie i podążanie, kroki równoległe i krzyżowe, podstawowe figury i sekwencje, podstawy walca i milongi, muzykalność i rytmika.
B – grupa zaawansowana – jakość i bliskie objęcie, zmiany tempa i dynamiki, chodzenie, przyspieszenia i zwolnienia, aktywność w postawie , ruchu, objęciu, tango-walc i milonga, ruch spiralny, zagęszczony, przeciwstawny, różne sposoby prowadzenie jednego elementu, ozdobniki dla pań i panów, zaawansowane sekwencje i figury; interpretacja muzyki
C – grupa nuevo – dla osób tańczących. Warsztaty poświęcone tango nuevo oraz temu jak wplatać elementy tango nuevo do tanga tradycyjnego. Dynamika ruchu – sprężystość ciała, objęcia, ruchy spiralne, osiowe, we wspólnej osi, ruchu pozaosiowe, luźne nogi, podtawowe figury i sekwencje: colgady, volcady, ganchos, boleos circular i lineos, soltadas, enganches, barriddas, etc.
D – formacja – układy choreograficzne – warsztaty dla osób tańczących, preferujących styl choreograficzny lub ciekawych tego stylu. W ciągu tygodniowych warsztatów przygotujemy dwie choreografie: jedną indywidualną i jedną grupową do wybranej ale zaproponowanej przez nas muzyki. Dodatkowe sugestie ze strony uczestników warsztatów mile widziane.

7 lutego 2019