Tango Holiday Camp 2020

Serdecznie zapraszamy 26 czerwca 2020 roku na wakacyjny wyjazd tangowy do Janowa Podlaskiego do pięknego hotelu 4**** Zamek Janów Podlaski. Jesteśmy na facebooku, gdzie możesz nas polubić i śledzić na bieżąco nasze najświeższe wiadomości: https://www.facebook.com/26th-June-2nd-July-2020-Zamek-Jan%C3%B3w-Podlaski-Tango-Holiday-Camp-102889551265966/?modal=admin_todo_tour

FESTIWAL TANGA 2020
Cała impreza ma charakter festiwalu tanga z odświętnymi wieczornymi milongami, z pięknymi pokazami tanga zatańczonymi przez zaproszone na imprezę mistrzowskie pary. W tym roku nasze zaproszenie przyjęli:

Stephanie Fesneau & Fausto Carpino (Włochy)
zajęcia w języku polskim i angielskim
Tekla Gogrichiani & Julio Saavedra (Argentyna)

zajęcia w języku angielskim
Beata Maia Gellert & Łukasz Wiśniewski (Warszawa)

Magdalena Myszka & Damian Thomson (Gdańsk)
Agnieszka Stach & Tymoteusz Ley (Kraków)
Magdalena Bochińska & Jakub Milonga (Warszawa)

To bardzo doświadczony team nauczycielski z wieloletnim stażem tanecznym i instruktorskim, wypracowaną latami metodyką nauki, własnym oryginalnym i pięknym stylem tańczenia. Wielokrotnie uczestniczyli na tangowych festiwalach tanga w Polsce i na świecie, prowadzą własne szkoły. To wspaniali i wyjątkowi przyjaciele i tancerze.

TANGO CAMP
W trakcie 5 dni imprezy odbywać się będą codziennie warsztaty tanga prowadzone przez zaproszonych nauczycieli. Główny pakiet warsztatowy to 10 zajęć po 90 minut każde (dwa zajęcia dziennie). Dodatkowo można wziąć udział w 2 seminariach tematycznych prowadzonych przez Stephanie i Fausto oraz Teklę i Julio; a także grupowych zajęciach solo z techniki tanga dla pań oraz osobno grupowych zajęciach z techniki tanga dla panów. Jest też możliwość umówienia się na lekcje indywidualne.

5 DNIOWY MARATON TANGA W ZAMKU JANÓW PODLASKI
Tegoroczny Tango Holiday Camp to także maraton tanga. Codziennie odbywać się będą milongi popołudniowe na świeżym powietrzu oraz milongi wieczorne na dużej sali. Codziennie aż 10 godzin tańczenia przez 5 dni od piątku do środy.

TANGOWE WAKACJE
Zapraszamy na wyjazd z rodzinami i dziećmi. Od lat ta forma połączenia letnich wakacji, obozu tangowego i milong, na których tańczymy i integrujemy się z polskim środowiskiem tangowym, wyśmienicie się sprawdza.
Hotel ZAMEK BISKUPI dysponuje doskonałą bazą noclegową, jest bardzo przyjazny, ma świetną kuchnię, posiada SPA Dr Ireny Eris (żaden inny hotel w Polsce nie ma u siebie tej marki), piękne duże baseny do pływania – zarówno kryty, jak i nowo wybudowany basen na świeżym powietrzu z podgrzewaną wodą.
Hotel znajduje się w historycznym Zamku Biskupim posiadającym swoją piękną i chwilami niesamowitą historię. Wszystko to pozwoli nam spędzić cudowne 6 dni wakacji: znaleźć czas i na ćwiczenia, i na wieczorne milongowanie i na popołudnie z rodziną, a w ustronnym miejscu (piękny park ze starodrzewiem) na chwilę samotności i refleksji z książką. Przyjedź z małżonkiem, który nie tańczy, z dziećmi i przyjaciółmi. Twój domowy milusiński też się zmieści.

HOTEL 4**** ZAMEK JANÓW PODLASKI
Dla gości uczestników Hotel zaproponował nam bardzo atrakcyjne zniżki na pobyt i wyżywienie. Najbardziej komfortową i atrakcyjną cenowo propozycją jest dokonanie u nas rejestracji pełnego pakietu pobytowego (od piątku wieczór 26 czerwca do śniadania w czwartek 2 lipca) składającego się z 6 noclegów z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w postaci stołu szwedzkiego).
Na miejscu w hotelu Zamek Janów Podlaski będzie można dokupić także dodatkowy obiad, ale sugerujemy także rozważenie możliwości zwiedzania pięknych okolic Zamku, spływu kajakowego, wycieczek pieszych, rowerowych, samochodowych.
Pokoje hotelowe prosimy także zamawiać u organizatora Tango Holiday Camp czyli Jakuba Milonga (mamy zniżki grupowe).

PODLASIE I OKOLICA
To jedna z najczystszych, najbardziej dziewiczych krain Polski. Brak w okolicy dużych fabryk i zakładów przemysłowych, brak dużych miast, piękna, chwilami dzika natura rzek, lasów i łąk oraz wyjątkowe zabytki historii to zalety i turystyczne atrakcje Podlasia warte odwiedzenia z aparatem fotograficznym. Bardzo dużo ciekawych informacji, co można zwiedzić w okolicy znajdziecie Państwo na stronie Zamku http://www.zamekjanowpodlaski.pl/ – gdzie historia łączy się z nowoczesnością.

NASZA OFERTA
Rekomendujemy wybór jednego z 3 podstawowych pakietów pobytowych. Istnieje możliwość wzięcia udziału w naszej imprezie także w innej konfiguracji pobytowej, np. pobyt w hotelu i lekcje indywidualne, albo udział w imprezie tylko przez weekend. W takim przypadku prosimy o emaila, by ustalić szczegóły.

PAKIET FESTIWALOWY (tangocamp)
6 dniowy pobyt w hotelu w pokoju 2-osobowym (od piątku wieczór do czwartku rano czyli 26.06-02.07) śniadania i obiadokolacje.
Główny pakiet warsztatowy u wybranego nauczyciela (10 warsztatów po 90 minut każdy, 2 zajęcia dziennie od soboty do środy). Możliwość rozbudowania pakietu zajęć o dodatkowe seminaria. Możliwość wzięcia udziału w warsztatach u większej liczby nauczycieli.
Udział we wszystkich festiwalowych milongach, praktikach i pozostałych eventach organizowanych przez nas w trakcie tegorocznej imprezy.

PAKIET MARATONOWY (bez zajęć)
6 dniowy pobyt w hotelu w pokoju 2-osobowym (od piątku wieczór do czwartku rano czyli 26.06-02.07) śniadania i obiadokolacje.
Udział we wszystkich milongach – nocnych i popołudniowych – oraz praktikach i pozostałych eventach organizowanych przez nas w trakcie tegorocznej imprezy.

PAKIET WAKACYJNY (dla rodzin)
6 dniowy pobyt w hotelu w pokoju 2-osobowym (od piątku wieczór do czwartku rano czyli 26.06-02.07) śniadania i obiadokolacje.
Udział we wszystkich nietanecznych eventach organizowanych przez nas w trakcie tegorocznej imprezy.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
Głównym organizatorem imprezy „Zamek Janów Podlaski Tango Holiday Camp 2020” jest szkoła tanga Złota Milonga, a osobą odpowiedzialną za organizację i jej przebieg Jakub Milonga i osoby przez niego powołane.
Aby wziąć udział w imprezie należy pisemnie potwierdzić u organizatora chęć uczestnictwa w imprezie i otrzymać od niego pisemne potwierdzenie udziału w imprezie.
Prosimy o kontakt emailem – milonga@milonga.pl lub przez mesengera na facebooku.
Warunkiem ukończenia rejestracji jest dokonanie w ciągu trzech dni wpłaty rezerwacyjnej w wysokości 500 zł. na konto organizatora.
Numer konta bankowego „Tango Holiday Camp” to: 83 1140 2004 0000 3702 3327 5863.
Organizator imprezy informuje, że wpłata rejestracyjna nie będzie podlegać zwrotowi w przypadku rezygnacji przez uczestnika z udziału w imprezie. Osoba, która rezygnuje z udziału w imprezie, może przekazać swoją rezerwację miejsca osobie trzeciej. W takim przypadku zarówno osoba rezygnująca jak i przejmująca rezerwację powinny emailem poinformować organizatora o tym fakcie, a organizator potwierdzić tę zamianę w zwrotnym emailu do obu osób.

Pozostałą część kwoty za udział w imprezie należy uiścić pierwszego dnia imprezy u organizatora.
Dla ułatwienia formalności można także rejestrować się bezpośrednio u nauczycieli biorących udział w imprezie i u nich także wnieść opłatę rejestracyjną. Cała kwotę można też wpłacić w Złotej Milondze w Warszawie.

PROGRAM TEGOROCZNEJ IMPREZY
Program imprezy będzie rozbudowywany o dodatkowe imprezy towarzyszące naszym milongom oraz warsztatom. Cały czas działamy i już niedługo poinformujemy was o dodatkowych wykładach, wystawach i innych eventach, które będą dziać się w Zamku w Janowie Podlaskim.
Prosimy też Was o emaile z własnymi konkretnymi propozycjami.
W przypadku wyczerpania się wolnych miejsc na zajęciach danego nauczyciela i jednocześnie dalszych chętnych osób na takowe, istnieje możliwość, że stworzymy dodatkowego zajęcia takiej grupy. Będziemy o tym na bieżąco informować.
Może zaistnieć sytuacja, że dużo osób będzie wziąć udział w różnych zajęciach. W takiej sytuacji zachodzi konieczność takiego opracowania szczegółowego planu, by każdy z uczestników warsztatów mógł wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach, i by zajęcia takowe nie odbywały się w tym samym czasie. Dlatego szczegółowy plan wszystkich eventów i warsztatów podamy w drugiej połowie czerwca.

OGÓLNY PROGRAM IMPREZY:

26 czerwca piątek
Przyjazd i rejestracja od godziny 15:00
Obiadokolacja od godziny 18:00
Powitalna Milonga Wieczorna godzina 22:00

od 27 czerwca do 1 lipca
(od soboty do środy)
Śniadanie – 8:00 – 10:00
Blok poranny i popołudniowy warsztatów i seminariów: 10:00 – 20:00
Milongi popołudniowe: 12:00 – 17:00
Czas na odpoczynek i zwiedzanie
Praktika
Obiadokolacja od 18:00
Milonga Wieczorna z pokazami tanga 22:00 – 02:00
Milonga Pożegnalna z pokazem tanga 22:00 – 03:00

2 lipca czwartek
Śniadanie – 8:00 – 10:00
Wykwaterowanie i wyjazd.

CENY
Ceny uczestnictwa w Tango Holiday Camp podane są tylko dla 3 wyżej wymienionych pakietów. W każdej innej opcji pobytowej cena będzie wyglądać inaczej, i tak, cena będzie inna za np. pobyt weekendowy, za dodatkową ilość wykupionych warsztatów, różne opcje hotelowe (jedynka, pokoje 3-osobowe, pobyt z dziećmi, zniżki dla dzieci: do 4 roku bezpłatnie, dzieci w wieku 4-12 lat płacą tylko 50% ceny).
W takich sytuacjach będziemy informować każdego uczestnika indywidualnie. Wszystkie pytania prosimy kierować do nas drogą emailową (milonga@milonga.pl). W przypadku nie otrzymania odpowiedzi ze strony organizatora w ciągu 2 dni prosimy o dodatkowy ponowny kontakt.

CENA: PAKIET FESTIWALOWY (FULL)
6 dniowy pobyt w hotelu 4**** w pokoju 2-osobowym + śniadania i obiadokolacje.
Główny pakiet warsztatowy u wybranej pary nauczycieli (10 warsztatów po 90 minut).
Możliwość rozbudowania pakietu zajęć i wzięcia udziału w warsztatach u innych nauczycieli.
Udział we wszystkich festiwalowych milongach, praktikach i pozostałych eventach
1900 zł/osoba – z warsztatami u wybranej polskiej pary nauczycieli,
2150 zł/osoba – z warsztatami u Tekli i Julio,
2300 zł/osoba – z warsztatami u Stephanie i Fausto.

***

CENA: PAKIET MARATONOWY (bez zajęć) – 1400 zł/osoba
6 dniowy pobyt w hotelu w pokoju 2-osobowym + śniadania i obiadokolacje.
Udział we wszystkich milongach – nocnych i popołudniowych – oraz praktikach i eventach.

***

CENA: PAKIET WAKACYJNY (dla rodzin) – 1100 zł/osoba dorosła
6 dniowy pobyt w hotelu w pokoju 2-osobowym + śniadania i obiadokolacje.

***

Organizatorem imprezy jest Złota Milonga warszawski klub i szkoła tanga, Jakub Milonga oraz osoby przez niego wskazane. Rejestrację w imprezie prosimy dokonywać u organizatora imprezy. Rejestrację można także dokonać u wszystkich nauczycieli prowadzących w Janowie Podlaskim warsztaty.

Szczegółowe informacje: w tekście poniżej – warto się z nimi zapoznać.
Dodatkowe informacje: tylko emailem: milonga@milonga.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

DO ZOBACZENIA W ZAMKU W JANOWIE PODLASKIM 26 CZERWCA NA MILONDZE POWITALNEJ!!!