Zapisy na kursy tanga, dla osób powracających przerwie

Wakacje za nami. Zapraszamy na nasze kursy tanga i practiki osoby, które miały przerwę w zajęciach lub długo nie tańczyły. Można przyjść solo lub z partnerem. Prosimy o wcześniejszy kontakt, by ustalić do której grupy najlepiej dołączyć. Można także wykupić doszkalające lekcje indywidualne, które polecam.

Kursy tanga polecane:

poniedziałki o 19:45 – kurs tanga, dla osób, które tańczą już ponad rok i znają podstawy, Kurs dla osób, które szlifują technikę głównych elementów i figur tanga i chcą poznawać i rozwijać kolejne elementy i figury. Zajęcia odbywają się cały czas. Trzy pary mogą dołączyć

wtorki o 19:45 – kurs tanga dla osób, które tańczą już ponad dwa lata. Na tym kursie nie uczymy już podstawowych elementów ani figur, nauka techniki dotyczy niuansów i trudniejszych elementów tanga: ruchów pionowych, przeciwstawnych, kontrujących, itd. Zapraszamy. Zajęcia odbywają się cały czas. Cztery pary mogą dołączyć.

niedziele o 18:00 – kurs obecnie zawieszony, czekamy na zapisy, zbiera się grupa. Poziom kursu około jednego roku – szerokie spektrum głównych elementów tanga. prosimy o zapisy do tej grupy. Grupa powinna rozpocząć zajęcia w październiku.

Planowany jest także w październiku osobny warsztat milongi.

Zapraszamy

12 września 2017