Bez nazwy 17

Zapowiedzi milong w Złotej Milondze! Sezon 2017-2018

Serdecznie zapraszamy jesienią 2017r na nasze cotygodniowe milongi w Złotej:
Wtorkową Milongę NO STRESS – 100& muzyki tradycyjnej
Czwartkową Milongę Nuevo&Tradicion –  50% muzyki nuevo, muzyka alternatywna, nowe aranżacje starych utworów, 50% muzyki tradycyjnej
Sobotnią Milongę Elegante – 100% muzyki tradycyjnej

Zapowiedzi w kwietniu 2018r.
DJ Beata Gellert

Zapowiedzi w marcu 2018r.
1 marca (czwartek) – DJ JAKUB
6 marca (wtorek) – Dj Herman Schlosser  (NIEMCY) – PREMIERA
10 marca (sobota) – DJ Maria Gesse
Zagrają też m.in. Justyna Jędrzejewska,  Beata Ula (Toruń).

Zapowiedzi luty 2018r.
8 lutego (czwartek) DJ Jakub
10 lutego (sobota) – Milonga z pokazem Tymoteusz Ley & Agnieszka Stach – DJ Maria Gesse
13 lutego (wtorek) – DJ Jakub
15 lutego (czwartek) – Milonga premaratonoa El Fuego Dj Michał Gabryś (Kraków)
17 lutego (sobota) – DJ Fred (Szwecja)
20 lutego (wtorek) – DJ Guillermo Monti (Argentyna)
22 lutego (czwartek) – DJ Danusia
24 lutego (sobota) – DJ Ela Petryka
27 lutego (wtorek) – DJ Marcelo (Argentyna)

Grali w styczniu 2018 r.
2 stycznia (wtorek) – DJ FRED (Szwecja)
9 stycznia (wtorek) – DJ Jakub
11 stycznia (czwartek) – DJ Ela Petryka
13 stycznia (sobota) – Dj Marcin Akielaszek (Wrocław)
16 stycznia (wtorek) – DJ Marcelo Almiron
20 stycznia (sobota) – Beata Urszula Herdzin (Toruń) – premierowo
27 stycznia (sobota) – Krzysztof Rumiński – premierowo

Grali w grudniu 2017r.
2 grudnia (sobota) – DJ Fred (Szwecja)
9 grudnia (sobota) – DJ Jakub
12 grudnia (wtorek) – DJ Thiboult Cresp (Francja)
15 grudnia (czwartek) – DJ Jakub
21 grudnia (czwartek) – DJ Danusia
23 grudnia – Milonga Wigilijna – DJ Marcelo Almiron
31 grudnia – Bal Sylwestrowy – DJ Marcelo i DJ Jakub

Grali w listopadzie 2017r.
2 listopada (czwartek) tradycyjna milonga pre-maratonowa El Fuego – DJ Justyna Jędrzejewska
7 listopada (wtorek) – DJ Thibault Cresp (Francja)
9 listopada (czwartek) – DJ Jakub
18 listopada (sobota) – DJ Ela Pertyka
21 listopada (wtorek) – DJ ADAM FROST (Gdańsk) – premierowo
23 listopada (czwartek) – DJ Jakub Ratajczak
25 listopada (sobota) – DJ Jakub

Grali w październiku 2017r.
3 października (wtorek) – DJ Guillermo Monti (Argentyna)
12 października (czwartek) – DJ Jakub
21 października (sobota) –  premiera – Bandonegro Tango Orquestra – DJ Michał Gabryś
28 października (sobota) – DJ Jakub
31 października (wtorek) – DJ Fred Szwecja

Grali we wrześniu 2017r.
2 września (sobota) – DJ Jakub
12 września (wtorek) – DJ Marcelo Almiron (Argentyna)
16 września (sobota) – DJ Jakub
19 września (wtorek) – DJ Ligia
21 września (czwartek) – DJ Danusia
26 września (wtorek) – PREMIERA DJ Thiboult Cresp (Francja)
30 września (sobota0 – Dj Jakub

Grali w sierpniu 2017r.
1 sierpnia (wtorek) – DJ Jakub
3 sierpnia (czwartek) – DJ Danusia
5 sierpnia (sobota) – DJ Ela
8 sierpnia (wtorek) – DJ Ligia
26 sierpnia (sobota0 – DJ Jakub
29 sierpnia (wtorek) –  DJ Guillermo Monti (Argentyna) – premiera!
31 sierpnia (czwartek) – DJ Evgeny Morozow

Zapowiedzi w czerwcu 2017r.
3 czerwca (sobota) – DJ Jakub
10 czerwca (sobota) – DJ Michał Gabryś (Kraków)
13 czerwca (wtorek) – DJ Jakub
17 czerwca (sobota) – DJ Marcin Błażejewski
20 czerwca (wtorek) – DJ Dorota Zyskowska
27 czerwca (wtorek) – DJ Ligia
29 czerwca (czwartek) – DJ Danusia

Zapowiedzi w kwietniu 2017r.
1 kwietnia (sobota) – DJ Marcin Błażejewski
6 kwietnia (czwartek) – DJ Fred (Szwecja)
11 kwietnia (wtorek) – DJ Dimitar Dimitrow (Bułgaria)
13 kwietnia (czwartek) – DJ Ela Petryka
15 kwietnia (sobota) – Wielkanoc – przerwa świąteczna
18 kwietnia (wtorek) – Dj Dorota Zyskowska
20 kwietnia (sobota) – DJ Jakub
25 kwietnia (wtorek) – DJ Lidia
27 kwietnia (czwartek) – DJ Jakub
29 kwietnia (sobota) – DJ Marcelo Almiron (Argentyna)

Zapowiedzi w lutym 2017r.
2 lutego (czwartek) – DJ Marcin Akielaszek
4 lutego (sobota) – DJ Jakub Milonga
7 lutego (wtorek) – DJ Marcelo Almiron (Argentyna)
9 lutego (czwartek) – DJ Jerzy Dzieciaszek Milonga Premaratonowa El Fuego
11 lutego (sobota) – DJ  LIGIA – premiera
14 lutego (wtorek) – DJ JUAN OLAKE ASE – premiera
16 lutego (czwartek) – DJ Ela Petryka
18 lutego (sobota) – DJ Jakub Milonga
21 lutego (wtorek) – Dj Jakub
23 lutego (czwartek) – Dj Kris – Neotango
25 lutego (sobota) – DJ Henryk
28 lutego (wtorek) – DJ Dorota Zyskowska

Zapowiedzi w styczniu 2017r.
14 stycznia (sobota) – DJ Justyna Jędrzejewska
17 stycznia (wtorek) – DJ Jakub
19 stycznia (czwartek) – Evgeny Morozow (Rosja)

Zapowiedzi w grudniu 2016r.
1 grudnia (czwartek) – DJ ELA PETRYKA
3 grudnia (sobota) – DJ HENRYK
6 grudnia (wtorek) – DJ BEATA MAIA GELLERT
8 grudnia (czwartek) – DJ KRIS –  premiera nuevo.
10 grudnia (sobota) – DJ ROBERT K!
13 grudnia (wtorek) – DJ JAKUB
15 grudnia (czwartek) – DJ DANUSIA
20 grudnia (wtorek) – DJ DOROTA ZYSKOWSKA
22 grudnia (czwartek) – DJ ELA PETRYKA
24 grudnia (sobota) – przerwa Wigilijna – milonga odwołana
27 grudnia (wtorek) – DJ DOROTA I DJ MARCIN
29 grudnia (czwartek) – milonga odwołana
31 grudnia (sobota) – Tangowy Bal Sylwestrowy – obowiązują zaproszenia

W listopadzie 2016r.
1 listopada (wtorek) –  Święto Zmarłych – milonga zamknięta
3 listopada (czwartek) – DJ JAKUB
5 listopada (sobota) – DJ LUCA LAMBERTI (WŁOCHY)
8 listopada (wtorek) – DJ DOROTA
10 listopada (czwartek) – DJ DANUSIA – PREMIERA NUEVO!
12 listopada (sobota) – DJ ROBERT K!
15 listopada (wtorek) – DJ MARCIN
17 listopada (czwartek) – DJ ANDRZEJ (Bydgoszcz)
19 listopada (sobota) – DJ YULIA OSELEDKO (Petersburg, Rosja) – PREMIERA!
22 listopada (wtorek) – DJ MARCELO
24 listopada (czwartek) – DJ JAKUB
26 listopada (sobota) – DJ Jakub
29 listopada (wtorek) – DJ ARTUR (FRANCJA) PREMIERA  + pokaz tanga Luiza i Marcelo

W październiku 2016 w Złotej zagrali:
1 października (sobota) – DJ JAKUB
11 października (wtorek) – DJ DOROTA
18 października (wtorek) – DJ MARCIN
22 października (sobota) – DJ ROBERT K!
25 października (wtorek) – DJ JAKUB
27 października (czwartek) – DJ JUSTYNA JĘDRZEJEWSKA-BERNAŚ – PREMIERA
29 października (sobota) – DJ JAKUB

We wrześniu 2016r.  w Złotej zagrali:
1 września (czwartek) – DJ EVGENY (Moskwa) PREMIERA
3 września (sobota) – DJ MARCELO – milonga z pokazem
6 września (wtorek) – DJ JAKUB – milonga „przy barze”
8 września (czwartek) – DJ JAKUB
10 września (sobota) – DJ KRZYSZTOF R (Toruń)
13 września (wtorek) – DJ MARCIN
15 września (czwartek) – DJ ELA
17 września (sobota) – DJ DOROTA – milonga z pokazem
20 września (wtorek) – DJ DIMITROW (Bułgaria) PREMIERA
22 września (czwartek) – DJ JAKUB
24 września (sobota) – DJ JAKUB  – milonga z pokazem
27 września (wtorek) – DJ ROBERT K.
29 września (czwartek) – DJ JAKUB

W sierpniu 2016r. grali:
2 sierpnia (wtorek) – DJ JAKUB
6 sierpnia (sobota) – DJ ROBERT K!
13 sierpnia (sobota) – DJ JAKUB
16 sierpnia (wtorek) – DJ ROBERT K!
20 sierpnia (sobota) – DJ MARIOLA (Toruń)
27 sierpnia (sobota) – DJ ELA
30 sierpnia (wtorek) – DJ ARLETTA – premierowo

We wrześniu 2016r. zagrało swoją muzę w Złotej 9 różnych didzejów i mieliśmy dwie zagraniczne premiery didzejskie
W sierpniu 2016r. zagrało swoją muzę w Złotej 5 różnych didżejów i mieliśmy jedną didżejską premierę
W lipcu 2016r. zagrało swoją muzę w Złotej  7 różnych didzejów
W czerwcu 2016r. zagrało w Złotej 7 różnych didzejów.
W maju 2016r. zagrało w Złotej na milongach 6 różnych didżejów i mieliśmy jeden debiut.
W kwietniu 2016r. zagrało w Złotej 7 różnych didżejów, mieliśmy też milongę z premierowym graniem DJ Luca (Włochy)
W marcu 2016r. zagrało w Złotej 9 różnych didżejów, mieliśmy jeden debiut DJ Dorota oraz premierowo zagrała u nas DJ Ania z Bydgoszczy.
W lutym 2016r. w Złotej zagrało  9 różnych didzejów i  mieliśmy jedną premierę na czwartkowej milondze – DJ Andrzej Mantaj z Bydgoszczy.
W styczniu 2016r. grało też 10 różnych didżejów i mieliśmy dwie premiery didżejskie na czwartkowej milondze.

Zapraszamy didżejów do współpracy ze Złotą Milongą. Piszcie do nas na milonga@milonga.pl

 

W 2016 roku w Złotej Milondze grali wielokrotnie na milongach następujący 24 didżeje:

DJ Ela Petryka
DJ Dorota Zyskowska
DJ Paulina Policzkiewicz
DJ Luca (Włochy)
DJ Andrzej Bernaś
DJ Fred (Szwecja, Sztokholm)
DJ Robert K!
DJ Arek (Kanada)
DJ Jakub Milonga
DJ Krzysztof R!
DJ Henryk
DJ Andrea Poppul Castello (Włochy)
DJ Marcin Błażejewski
DJ Arletta (Wrocław)
DJ Beata Gellert
DJ Justyna Jedrzejewska-Bernaś
DJ Andrzej Mantaj (Bydgoszcz)
DJ Mateusz Kwaterko
DJ Quba
DJ Mariola (Toruń)
DJ Evgeny Morozow (Rosja, Moskwa)
DJ Marcelo Almiron
DJ Dimitar (Bułgaria)
DJ Yulia Oseldeko (Rosja, Petersburg)


Mieliśmy aż 11 premier didżejskich (po raz pierwszy w Złotej):
DJ Luca Lamberti (Włochy)
DJ Anna Kuzman (Bydgoszcz)
DJ Andrea Poppul Castello (Włochy)
DJ Andrzej Mantaj (Bydgoszcz)
DJ Krzysztof R (Toruń)
DJ Arletta (Wrocław)
DJ Evgeny Morozow (Rosja, Moskwa)
DJ Dimitrow (Bułgaria)
DJ Justyna Jedrzejewska-Bernaś
DJ Danuta Słabińska
DJ Yulia Oseldeko (Rosja, Petersburg)

Oraz 2 debiuty didżejskie:
DJ Dorota Zyskowska
DJ Arek (Kanada)

Pokazy tanga w Złotej zatańczyli:
Virginia Pandolfi i Jonatan Aguero  (Argentyna) – 18 czerwca
Jakub Milonga i Magda Bochińska (Polska) – 30 lipca
Juan Manuel Rosales i Lisa Rosales (Argentyna) -17 września
Mario Bournissen i Laura Rusconi (Argentyna) – 3 września
Leo Landa i Alona Gorer (UE) – 24 września

Koncerty w Złotej:
Pokaz mody strojów Weroniki Niezgody – 9 kwietnia
Wernisaż malarski Marty Węg – 6 sierpnia
Colours of Tango – 13 sierpnia


 

 

 

 

 

 

 

 

11 lutego 2018