Czwartkowa Milonga NUEVO&Alternativo – DJ EVGENY MOROZOW 31 sierpnia czwartek zapraszamy o 21:00

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich tangowych fanów niezwykłej muzy tangowego didzeja Evgeny Morozowa, który zagra dla nas swoją alternatywną playlistę w najbliższy czwartek  31 sierpnia w Złotej Milondze. Wielu z Was zna już dość dobrze styl Evgena, jak swoją zachwycającą i niezwykłą muzyką czaruje na milondze, bo gościliśmy go już w poprzednich dwóch sezonach w Złotej Milondze. Wtedy to milongi zawsze kończyły się długo po północy, a goście wcale nie chcieli wychodzić z sali, głosując nogami za wydłużeniem milongi. I pewnie tym razem będzie podobnie.

.
Czwartkowa Milonga Nuevo&Tradicion
DJ EVGENY MOROZOW
21:00 – 24:00
15zł
wejście z Parku Krasińskich

Zapraszamy serdecznie na czwartkową Milongę NUEVO & TRADICION do Złotej Milongi Szkoły i Klubu Tanga Argentyńskiego w Warszawie. To najstarsza milonga grająca muzykę nuevo w Warszawie. Muzyczny eksperyment, fuzja stylów muzycznych, emocji i nastrojów tanga.
Parkiet czeka na tancerzy tanga kochających różne style tanga – głównie te nowoczesne. To wam dedykujemy ten wieczór. Jak ktoś nie tańczy tanga, może także przyjść i popatrzeć, a nawet zapisać się na kurs.
Zapraszamy od 21:00 do 24:00 Wstęp: 15zł
Adres: Warszawa ul. Długa 44/50 wejście z Parku Krasińskich przy wieżowcu
PS: wejście do klubu tylko po wykupieniu biletu. Wejście na parkiet tylko po zmianie obuwia. Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane do klubu. Dbamy o kulturę i miłą atmosferę wieczoru. Serdecznie zapraszamy.

 

30 sierpnia 2017