Karnet Roczny na regularne zajęcia tanga w szkole Złota Milonga dla par i singli

Zapraszamy do nabycia naszych lekcyjnych karnetów. Oprócz karnetów miesięcznych i kwartalnych proponujemy Państwu bardzo atrakcyjny i  bardzo korzystny KARNET ROCZNY (informacja szczegółowa niżej)


Karnet roczny kosztuje 1980 zł i uprawnia do uczęszczania na WSZYSTKIE regularne lekcje w Złotej Milondze przez okres 12 miesięcy liczony od dnia zakupu.  Chodząc na zajęcia np. 3 -4 razy w tygodniu cena pojedynczej lekcji wynosi kilka złotych.

Propozycja KARNETU ROCZNEGO skierowana jest do osób, które chcą poświęcić więcej czasu na  efektywną naukę tanga i nie chcą przepłacać za zajęcia.  Nasza propozycja jest dla osób, które mają więcej czasu i chcą uczestniczyć w dużej ilości zajęć w ciągu tygodnia.
W naszej szkole Złotej Milondze jest możliwość uczęszczania na kilka zajęć tygodniowo!

Nasza propozycja skierowana jest też do osób mniej zasobnych finansowo.

W ramach Karnetu Rocznego otrzymują Państwo jednorazowo 10 bezpłatnych wejściówek na milongi organizowane w naszej sali. (Cena za wstęp na milongę to 20zł)

Mają też Państwo bezpłatny wstęp na wszystkie Practiki organizowane w Złotej Milondze. (Normalna cena za wstęp na practikę to 15 zł).

Karnet Roczny powala nie tylko zwiększyć efektywność nauki, ale także bardzo obniżyć koszty.

Po upływie 12 miesięcy od daty zakupu Karnet Roczny traci ważność. Karnet nie obejmuje zajęć warsztatowych i seminaryjnych.

W razie pytań prosimy o kontakt z nam: milonga@milonga.pl, 505 817 644, 22 831 69 80.

Zapraszamy serdecznie

Złota Milonga

26 czerwca 2023