Tangowy Sylwester w Złotej Milondze!

Zapraszamy 31 grudnia na wspaniały Tangowy Bal Sylwestrowy Złotej Milongi czyli na ostatnią milongę starego 2023roku.
Muzykę przygotuje i z animuszem zagra w karnawałowym nastroju musicalidad Olga Zawada.

W czasie tego wspaniałego wieczoru na pewno pojawią się utwory tradycyjne, ale nie zabraknie też naszych cudownych utworów alternatywnych, z których słynie czwartkowa Milonga Alternatywna, bo jak bawić się to bawić i to do samego rana.
Wieczór i nasz Tangowy Bal potrwa do 4ej nad ranem.
Zapraszamy już od 21:00. Przy wejściu lampką czerwonego/białego wina witać gości Sylwestra będą organizatorzy czyli Jakub Milonga i Ania Kuźmicka.

Zapraszamy do ZŁOTEJ na wspólnego żegnanie Starego i witanie Nowego Roku wszystkich naszych przyjaciół i fanów Złotej Milongi.
O północy złożymy sobie noworoczne życzenia i wypijemy w toaście noworocznego szampana, by dalej bawić będziemy się do białego rana i radosnym krokiem wejść w nowy Rok (niech będzie tak dobry jak nasz tegoroczny Sylwester albo i lepszy!).

Przez cały wieczór działać będzie bar Złotej Milongi, a w nim aromatyczne prażynki w sosie paprykowym i jogurtowym oraz z napoje ciepłe i zimne oraz alkoholowe. Na Sylwestra w Złotej można przynieść swój własny alkohol. I jeżeli ktoś ma życzenie można także przynieść własne potrawy. W barze będą przygotowane szkło, talerze i sztućce do swobodnego używania.

Cena zaproszenia na nasz Sylwester to 120zł dla jednej osoby.
(Cena zaproszenia w dniu 31 grudnia – 150zł)
wino na powitanie, szampan o północy, prażynki w sosie jogurtowym i paprykowym.

Rezerwacje stolików na miejscu w Złotej lub w tytule przelewu prosimy o wpis „Sylwester”.
Wpłaty za zaproszenia można dokonywać na konto Złotej Milongi lub osobiście w Złotej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

26 października 2023